Plan wyjazdu

Wylot z Gdańska
Dzień 1
Wylot z Gdańska do Amsterdamu, następnie do Limy linią KLM. Przylot późnym wieczorem. Kolacja i nocleg w wysokiej jakości hotelu lotniskowym. Do stolicy jeszcze wrócimy.
Wylot z Gdańska
Przelot do Iquitos
Dzień 2
Poranny wylot do Iquitos- największego na świecie miasta, do którego nie da się dojechać samochodem. Zostajemy odebrani przez miejscowego przewodnika i przetransportowani do lodge'a znajdującego się w centrum dżungli amazońskiej. Każdy domek ma prywatną łazienkę. Do tego w standardzie trzy wyśmienite posiłki kuchni amazońskiej.
Przelot do Iquitos
Odkrywnie Amazonii
Dzień 3-4
Codzienne wykonujemy minimum dwie aktywności- głównie pływamy z przewodnikami łodzią motorową, wypatrując dzikich zwierząt- małp, papug, leniwców, tukanów... Pływamy w amazońskich wodach wraz z różowymi delfinami, łowimy na wędkę piranie, pływamy kajakami.
Odkrywnie Amazonii
Przelot do Cuzco
Dzień 5
Po śniadaniu opuszczamy ciepły lodge i na wieczór przylatujemy do Cuzco- dawnej stolicy imperium Inków. Kolację jemy w jednej z najbardziej ekskluzywnych restauracji w Cuzco. Nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Przelot do Cuzco
Pociąg do Machu Picchcu
Dzień 6
Jedziemy eksluzywnym pociągiem jedną z najpiękniejszych tras widokowych na świecie z Cuzco do Machu Pichu. Spędzamy noc w ekskluzywnym hotelu u podnóża Machu Picchu.
Pociąg do Machu Picchcu
Zwiedzanie Machu Picchu
Dzień 7
Po śniadaniu zwiedzamy Machu Picchu z przewodnikiem. Następnie obiad i powrót pociągiem do Cuzco, kolacja, nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Zwiedzanie Machu Picchu
Dzień wolny w Cuzco
Dzień 8
Dzień wolny w Cuzco. Aklimatyzacja do wysokości. Miasto jest niesamowite, warto zapoznać się z kulturą Inków, zrobić zakupy, rozkoszować się wybitną, docenioną przez Michellin peruwiańską kuchnią (dla odważnych- zjeść świnkę morską), wypić kilka drinków. Nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Dzień wolny w Cuzco
Wycieczka na Montana de Colores
Dzień 9
Od rana całodzienna wycieczka na Montana de Colores- przepiękne, tęczowe góry, położone na wysokości 5300 metrów nad poziomem morza. Trekking jest bardzo prosty, nie wymaga kondycji, a jedynie aklimatyzacji do wysokości. Powrót do Cuzco, kolacja i nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Wycieczka na Montana de Colores
Pisco
Dzień 10
Poranny przelot do Limy, skąd samochodem udajmy się trasą Panaamericana do Pisco, urokliwej nadmorskiej miejscowości. Lunch po drodze, kolacja i nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Pisco
Rejs na Islas Balestas
Dzień 11
Poranna wycieczka łodzią na Islas Balestas, obserwacja pingwinów i tysięcy innych ptaków, lunch, przejażdżka do miejscowości Nazca. Kolacja i nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Rejs na Islas Balestas
Przelot awionetką nad Nazca
Dzień 12
Poranny przelot widokowym samolotem- awionetką nad liniami z Nazca, lunch, transport do Huacachina, wioski obok pustyni, kolacja, nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Przelot awionetką nad Nazca
Buggy i sandboarding w Huacachinie
Dzień 13
Po śniadaniu przejazd buggym po wydmach pustyni i zjeżdżanie z pionowych wydm na desce- sandboarding. Następnie lunch i powrót do Limy, kolacja i nocleg w wysokiej jakości hotelu.
Buggy i sandboarding w Huacachinie
Zwiedzanie Limy
Dzień 14
Dzień na zwiedzanie wiecznie okrytej mgłą stolicy Peru, lunch, kolacja, i nocny powrót do domu
Zwiedzanie Limy
Powrót do Gdańska
Dzień 15
Przelot KLMem do Amsterdamu i około 22 jesteśmy już w Gdańsku.
Powrót do Gdańska

Cena zawiera

Cena Nie zawiera

Cena Za osobę